Seznamte se – STROM - 5. 6. 2019 Riegrovy sady

Světový den životního prostředí s Čistou dvojkou a Lesy hl. m. Prahy

Městská část Praha 2 v letošním roce pořádá poprvé v rámci programu Čistá dvojka informačně vzdělávací akci pro veřejnost, která se bude konat v Riegrových sadech (horní část v blízkosti dětského hřiště U Draka) od 10:00 do 16:00 hod.

Na připravených 4 stanovištích (Síla kořenů, Tajemství kmene, Nahoře v koruně a Než vyroste strom) Vám ukážeme, že strom není pouhým zdrojem dřeva, ale složitým systémem, který pro nás není problém představit i těm nejmenším. Každé stanoviště bude vybaveno stanem s interaktivními bočnicemi, lavicí, informační tabulí, stojany a dalšími pomůckami. Součástí bude i ukázka živočicha ze Záchranné stanice hl. m. Prahy pro volně žijící živočichy.

Představí se i partneři akce EKO-KOM a.s. se zábavným programem o třídění odpadů a Luka:sh - květinová dílna s ukázkou tvorby dekorací ze suchých plodů stromů, větví a listů.

Nebude chybět ani stánek Čisté dvojky. Pracovnice odboru životního prostředí ÚMČ Praha 2 se budou těšit na vaši návštěvu. Na stánku budou k dispozici letáčky s informacemi o třídění odpadu a drobné dárky.

Děti, školky a školy jsou vřele vítány.

Bližší informace poskytneme na bezplatné telefonní lince 800 879 222.

 

 
 

Najdete nás i na

Kontaktujte nás

Adresa

Městská část Praha 2
Nám. Míru 20
120 39 Praha 2

Tel: 236044246, 236044215

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.