Mobilní sběr textilu a drobného elektra začíná v sobotu 7. 4. 2018

Mobilní sběry textilu jsou součástí již známého projektu Textileco, jehož hlavním partnerem je Český červený kříž (ČČK). Opět je také u kontejnerů možnost odložení vysloužilého, drobného elektra ve výhradní spolupráci se společností ASEKOL a.s. Mobilní sběr tak přináší občanům možnost recyklace v blízkosti svého domova. Projekt Mobileco – je bez nároku na dlouhodobý zábor veřejného prostranství. Podrobnosti o tomto sběru naleznete na http://www.textileco.cz/mobileco  a http://www.cervenykriz.eu/cz/satstvo.aspx .

Termíny přistavení jsou uveřejněny v kalendáři.

Do vhozu pro TEXTIL patří: oděvy, oděvní doplňky, kabelky a tašky, párová obuv, hračky, bytový textil (povlečení, záclony, ubrusy, deky).

Do vhozu pro ELEKTRO patří: telefony, notebooky, tablety, PC příslušenství, fotoaparáty, elektro hračky, nabíječky, baterie a další drobné elektrospotřebiče

Do kontejneru nepatří: koberce, matrace, molitan, mokrý, znečištěný, plesnivý textil a další netextilní materiály, televizory, monitory, žárovky, zářivky a velké domácí spotřebiče (ledničky, pračky, apod.) Tyto materiály lze odkládat do sběrných dvorů!

 
 

Najdete nás i na

Kontaktujte nás

Adresa

Městská část Praha 2
Nám. Míru 20
120 39 Praha 2

Tel: 236044246, 236044215

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.